OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI Niedziela Zwykła 22 lipca 2018 r.

• W poniedziałek – święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
  • We wtorek- wspomnienie Św. Kingi, dziewicy.
  • W środę – święto Św. Jakuba, apostoła.
  • W czwartek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

1. W okresie wakacji Msze św. w tygodniu są sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Mszy św. Młodych o godz. 19.15. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy Św. wieczornej. Spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  3. W środę przypada wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, z tej racji w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. Wszystkich, którzy chcieliby poświęcić swoje pojazdy, prosimy o zatrzymanie się przy wyjeździe z placu kościelnego. Kierowcom życzymy, bezpiecznej jazdy i życzliwości wśród prowadzących pojazdy mechaniczne.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
  5. Parafia Św. Małgorzaty w Bielsku-Białej Kamienicy organizuje pielgrzymkę na Ukrainę w terminie od 17-25 września 2018 r. Szczegóły na plakacie w gablocie
  6. Jak co roku zwracamy się z prośbą o przynoszenie do Zakrystii rzeczy które mogłyby być przeznaczone na loterię fantową.
  7. Do 27 lipca przy plebanii podstawiony jest kontener na makulaturę
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  9. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Emilia Mikler. Duszę zmarłej polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

A dzieciom i młodzieży bezpiecznych wakacji.