OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV Niedziela Zwykła 15 lipca 2018 r.

• W poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  • W sobotę 21 lipca przypada 140 rocznica święceń kapłańskich sługi bożego
    Franciszka Marii od Krzyża Jordana, założyciela Rodziny Salwatoriańskiej.

1. W okresie wakacji Msze św. w tygodniu są sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Mszy św. Młodych o godz. 19.15. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy Św. wieczornej. Spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 którą prowadzą czciciele Bożego Miłosierdzia.
  4. Zapraszamy na XXVII Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę, która wyruszy 6 sierpnia z Bazyliki w Hałcnowie. Zakończenie 11 sierpnia na Jasnej Górze. Zapisy przez stronę internetową do 22 lipca.
  5. Parafia Św. Małgorzaty w Bielsku-Białej Kamienicy organizuje pielgrzymkę na Ukrainę w terminie od 17-25 września 2018 r. Szczegóły na plakacie w gablocie
  6. „Ogródek Jordanowski” ma nową lokalizację nieopodal obelisku Jana Pawła II. Mogą z niego korzystać tylko dzieci pod opieką dorosłych. Parafia nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo dzieci.
  7. Jak co roku zwracamy się z prośbą o przynoszenie do Zakrystii rzeczy które mogłyby być przeznaczone na loterię fantową.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  9. W wieku 88 lat zmarł ks. Tadeusz Wróblewski, który w latach 1972-1978 pełnił funkcję wikariusza w naszej parafii. Zapisał się w pamięci jako wybitny duszpasterz ministrantów. Jego pogrzeb odbył się 14.07.2018r. w Trzebini. Zmarłego kapłana polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

A dzieciom i młodzieży bezpiecznych wakacji.