OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV Niedziela Zwykła 10 lipca 2022 r.

• W poniedziałek – święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  • We wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  • W środę – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  • W piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  • W sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

1. Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godzinie 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Mszy św.  młodych o godz. 19.15.
  2. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, środę i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej o godz.17.30
  4. W środę, 13 lipca, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja fatimska ze świecami. Po której odmówimy różaniec fatimski. Zakończenie nabożeństwa fatimskiego Apelem Jasnogórskim.
  5. W czwartek 14 lipca, o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową ks. Kamila Leszczyńskiego SDS, który od 1 lipca przynależy do naszej wspólnoty. Solenizanta polecamy waszym modlitwom.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  7. Jedną z form rekolekcji pełnych refleksji i modlitwy, może być piesza pielgrzymka z Bielska-Białej na Jasną Górę. Odbywa się ona w dniach 6-11 sierpnia. Tradycyjnie zapraszamy do grupy 5 salwatoriańskiej. Zapisy przez Internet: pielgrzymka.bielsko.pl
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella w terminie od 10 – 17 października 2022r. Szczegółowy program znajduje się w gablocie. Zapisy pod nr tel. 533 489 003
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia  życzymy błogosławieństwa Bożego

oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.