V Niedziela Zwykła Ogłoszenia parafialne 5 luty 2017 r.

1. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
  2. W tygodniu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy; w piątek – wspomnienie św.; Scholastyki; w sobotę – NMP z Lourdes (Światowy Dzień Chorego)
  3. Rodziców ministrantów zapraszamy jutro, tj. w poniedziałek 6 lutego na Mszę św. o 18.00, a następnie na spotkanie po niej o godz. 18.30.
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w środę na Mszę św. o godz.18.00, a następnie na spotkanie po niej.
  5. Studentów i młodych pracujących zapraszamy na spotkania duszpasterstwa „Bagno” w czwartki o godz. 19.00; wspólnota gimnazjalna „Bagienko” spotyka się w piątki również o godz. 19.00. Zapraszamy.
  6. Od kwietnia do maja w naszej parafii ruszy specjalny kurs dla małżonków pod nazwą „Przystańcie w drodze”. Ma on na celu zwrócić małżonkom uwagę na sakrament, który już zawarli. Każde spotkanie prowadzi inna osoba. Na kursie zostaną poruszone takie tematy jak m.in. komunikacja, seksualność czy finanse. Koszt uczestnictwa 100 zł. Więcej informacji na naszej stronie parafialnej lub u ks. Pawła.
  7. W sobotę, z okazji Światowego Dnia Chorego, Msza św. dla wszystkich chorych z naszych parafii zostanie odprawiona o godz. 15.00.
  8. Biskup pomocniczy Piotr Greger i redaktor radia diecezjalnego ks. Jacek Pędziwiatr zapraszają na „Rozmowę poświęconą” do katedry św. Mikołaja w Bielsku – Białej w najbliższy wtorek 7 lutego o godz. 19.00. Rozmówcy podejmą temat nieznanej symboliki kościoła, a do ich rozmowy mogą się przyłączyć p[poprzez pytania i własne uwagi wszyscy słuchacze.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy rozebrali betlejemską stajenkę.
  10. Zachęcamy do modlitwy w int. zbliżającej się wizytacji kanonicznej. Szczegółowy plan zostanie przedstawiony w najbliższą niedzielę.
  11. W prasę katolicką można zaopatrzyć się tradycyjnie w zakrystii, a przy drzwiach wyjściowych w kolejny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej”.
  12. W tym tygodniu Bóg powołał do wieczności śp.. Zuzannę Brożek. Jej duszę polecajmy Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafinom i Gościom życzymy opieki Matki Bożej Królowej Świata

oraz błogosławionego przeżycia zbliżającego się okresu Wielkiego Postu.