Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła 2 października 2016 r.

1. Zachęcamy każdego dnia do uczestnictwa w modlitwie różańcowej dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców o godz.17.15.
  2. W tygodniu liturgicznym obchodzimy:
    – we wtorek – wspomnienie  św. Franciszka z Asyżu
    – w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej;
    – w piątek – wspomnienie Matki Bożej Różańcowej;
    – w  niedzielę –  uroczystość Matki Zbawiciela – patronalne święto Zgromadzenia Księży Salwatorianów.

3. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła.

1. W Pierwszy Czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W Pierwszy Piątek Miesiąca Msza Św. dla dzieci o godz. 16.30. Spowiedź Święta od godz. 16.00. Objazd chorych których odwiedza ks. Tadeusz od godz. 8.00.
  3. Od niedzieli w zakrystii będzie można składać wypominki za zmarłych na miesiąc listopad.  Prosimy o podawanie ulic. Również w zakrystii będzie można zamawiać Msze św. na następny rok.
  4. W zakrystii można się zaopatrzyć w prasę katolicką i naszą parafialną gazetkę „Głos Królowej”.
  5. Rodziców i dzieci przygotowujących się do  Pierwszej Komunii świętej zapraszamy do naszego kościoła w czwartek06.10 na spotkanie o godz.17.00.
  6. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w środę o 18:00 na Mszę Świętą, a po niej spotkanie w salce pod kościołem.
  7. W pierwsze czwartki miesiąca adoracja odbywać się będzie po Mszy Św. wieczornej do godz. 20.00, a w pozostałe czwartki od godz.17.00.
  8. Młodzież licealną, studiującą i pracującą zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz.19.00 a gimnazjaliści spotykają się w piątki o godz. 19.00.

12.W tym tygodniu Bóg powołał do wieczności  śp. Helenę Bukowską.Jej duszę   polecajmy miłosierdziu Bożemu.Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask od Jezusa Chrystusa Zbawiciela.