Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła 18 września 2016 r.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17.30.
  2. W tygodniu liturgicznym obchodzimy:
  • we wtorek– wspomnienie świętych męczenników Andrzeja, Pawła i Towarzyszy;
  • w środę – wspomnienie święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
  • w piątek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  • w sobotę – święto rocznicy poświęcenia Kościoła Katedralnego w Bielsku – Białej.
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30, a w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Zebrano 1100 zł.
  3. Dzisiaj do puszek możemy złożyć ofiary na diecezjalne radio „Anioł Beskidów”.
  4. Serdecznie zapraszamy na XXXI Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę w dniach 26 – 27 września. Szczegóły w gablocie.
  5. Od października w każdą niedzielę o godzinie 19:15 będzie dodatkowa Msza Święta przygotowana przez młodych. Zapraszamy na nią serdecznie.
  6. Został ostatni tydzień na składanie deklaracji do bierzmowania. Można pobrać je jeszcze przy wyjściu z kościoła a następnie wypełnione złożyć w zakrystii.
  7. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii, a przy drzwiach wyjściowych z kościoła w kolejny numer „Głos Królowej”.
  8. Zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką w czwartek  po Mszy Św. wieczornej na plebanię.
  9. Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta zaprasza do parafii Opatrzności Bożej na peregrynacje Krzyża Św. Jana Pawła II 23.09.2016 o godz. 9.45. Szczegóły w gablocie.
  10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy trudzili się w przygotowanie i przeprowadzenie Biesiady parafialnej.
  11. Filmowy Ruch Ewangelizacyjny zaprasza do kościoła pw. św. Andrzeja Boboli obok Szpitala Wojewódzkiego, na film p.t. „Dalekie strony”.
  12. Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne zaprasza na poświęcenie hospicjum Stacjonarnego im. Jana Pawła II w dniu 24 września 2016 r. o 17:00, ul. Zdrojowa 10, w Bielsku-Białej.  Msza Św. w intencji ofiarodawców i sponsorów odbędzie się 2 października w kaplicy hospicjum.

Panu Kościelnemu Stanisławowi oraz Wszystkim Młodym Ludziom, którym patronuje
św. Stanisław Kostka, życzymy hartu ducha i siły w pokonywaniu trudności z Bożą pomocą i jego błogosławieństwem.