Ogłoszenia parafialne    XXIX Niedziela Zwykła   16 października 2016

1. Serdecznie witamy Ks. Marka Gadomskiego SDS z salwatoriańskiego woluntariatu misyjnego. Módlmy się w intencjach misyjnych Kościoła i misji prowadzonych przez Księży Salwatorianów. Do puszek można złożyć ofiarę na potrzeby Misji.
  2. Zapraszamy na różaniec dzieci, młodzież i całe rodziny na godz.17.15.
  3. W tygodniu liturgicznym obchodzimy:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;

– we wtorek– święto św. Łukasza, Ewangelisty;

– w czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego, patrona naszej diecezji;

– w piątek – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa;

– w sobotę –  wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

1. Ksiądz Biskup Roman Pindel wraz Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Diecezji Bielsko – Żywieckiej zapraszają na Korowód Świętych w sobotę 22 października. Rozpoczęcie korowoduw katedrze św. Mikołaja o godz. 16.00.
  2. Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku – Białej organizuje XXXI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w dniach od 16 – do 22 października br. Szczegóły w gablocie.
  3. Serdecznie zapraszamy na XXXII pokutny marsz różańcowy 22 października na godz.15 do kaplicy kościoła pw. NSPJ w Bielsku – Białej. Szczegóły w gablocie.
  4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone do puszek z racji Dnia Papieskiego. Zebrano 2880 zł.
  5. Dziękujemy również za liczny udział w peregrynacji kopii cudownego obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.
  6. W zakrystii można zaopatrzyć się w prasę katolicką oraz Salwatoriański kalendarz misyjny na 2017 rok, a przy drzwiach wyjściowych z kościoła w  gazetkę „ Głos Królowej”.
  7. Polecajmy naszych zmarłych modlitwie w wypominkach, które wypełnione czytelnie z nazwą ulicy należy składać w zakrystii.
  8. W ostatnim tygodniu Bóg powołał do wieczności śp. Janinę Milota. Jej duszę polecajmy Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

Parafianom i Gościom  składamy serdeczne życzenia

opieki Matki Bożej Królowej Świata

i Bożego błogosławieństwa