Ogłoszenia parafialne XV Niedziela Zwykła 10 lipca 2016r.

1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne o godz.18:30.
  2. W liturgii tygodnia przeżywamy:
    • w poniedziałek – święto św. Benedykta opata, patrona Europy;
    • we wtorek – wspomnienie Brunona Bonifacego z Kwerfurtu;
    • w środę – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
    • w piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
    • w sobotę – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godziny 18.00.
  4. W środę zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się o godzinie 18.30 Drogą Światła.
    O prowadzenie czuwania prosimy „Rodzinę Franciszkańską”.
  5. Zapraszamy na XIX Marsz Pokutny Różańcowy w intencjach naszej Ojczyzny 16 lipca. Rozpoczęcie marszu w Kaplicy Kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku – Białej o godz. 15.00.
  6. Z radością informujemy, że została ukończona Droga Światła.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Wykonawcom dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na należną im zapłatę.

1. Serdecznie dziękujemy za złożoną makulaturę. Następne zbiórki makulatury do końca roku będą się odbywać w każdym pierwszym tygodniu miesiąca.
  2. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej prowadzi nabór uczestników do Projektu pozakonkursowego pt. „Bielsko-Biała łączy ludzi”. Celem tego projektu jest poprawa dostępu i zdolności do zatrudnienia oraz podwyższenie statusu zawodowego i społecznego osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, zamieszkujących na terenie miasta Bielska-Białej. Szczegóły w gablocie.
  3. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii, a przy wyjściu z kościoła w wakacyjną wkładkę „Głos Królowej” oraz w modlitewnik do Bożego Miłosierdzia.