Ogłoszenia parafialne XIII Niedziela Zwykła 26 czerwca 2016

1. W tygodniu liturgicznym obchodzimy:

– we wtorek – wspomnienie św. Ireneusza

– w środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła; Podczas wieczornej Mszy Św. modlimy się w intencji ks. Piotra Schory i ks. Pawła Radziejewskiego z racji imienin. Pamiętajmy też w modlitwach o Prowincjale Salwatorianów ks. Piotrze Filasie SDS.

1. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów. W  I piątek wynagradzajmy Najświętszemu Sercu Jezusa. W I sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi.  Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi;.
  2. Objazd chorych, których odwiedza ks. Tadeusz w Piątek 01.07 od godziny: 8:00 a ks. Piotr i ks. Sebastian w sobotę 02.07 od godziny 8:00;
  3. Od środy przez lipiec i sierpień Msze św. o godz.7.00 i 19.00. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.;
  4. Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne dziękuje za złożone ofiary zebrano: 7068,86 zł.
  5. Jeśli ktoś jeszcze chciałby złożyć podpis pod projektem ustawy STOP aborcji, to w zakrystii dostępna jest jeszcze lista do najbliższej środy!
  6. W dniach 1-2 lipca odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka nauczycieli na Jasną Górę, szczegóły na plakatach.
  7. Dziękujemy za ofiary, składane do puszek na naszą salwatoriańską młodzież z Meksyku, która przyjedzie na Światowe Dni Młodzieży.
  8. Rodziny naszej parafii, które będą gościć osoby podczas Światowych Dni Młodzieży zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek o 19:30 do sali pod kościołem. Znamy już szczegółowy plan pobytu młodzieży.
  9. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z kościoła w kolejny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej”, w m.in. której garść wspomnień na temat budowy kościoła.
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności śp. Andrzeja Szulc i śp. Jana Tomszak. Ich duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…;

Księżom Piotrowi i Pawłowi , Solenizantkom i Solenizantom
dnia dzisiejszego życzymy błogosławieństwa Bożego,

Gościom oraz wypoczywającym na terenie naszej Parafii

błogosławionych wakacji, a dla wszystkich pracujących

szczególnej opieki naszej   Patronki  Matki  Królowej Świata.