Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna 24 kwietnia 2016

1. W dniu dzisiejszym bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Macieja Szeszko pracującego w Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej. Modlitewną pamięcią ogarnijmy młodzież zaangażowaną w tenże Ruch. Po Mszy św. młodzież będzie zbierała ofiary na Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej, a przy głównych drzwiach będzie możliwość nabycia Pism Świętych, koszulek i innych rzeczy związanych z apostolatem młodzieżowym.
  2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz.17.30.
  3. W liturgii tygodnia przeżywamy:
  • w poniedziałek- święto św. Marka Ewangelisty;
  • w piątek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
  1. W czwartek, 28 kwietnia o godz. 18.00 Msza św. w intencji o szczęśliwy wyjazd dzieci z naszej parafii na „Zieloną Szkołę”.
  2. Również w czwartek, 28 kwietnia, po Mszy św. wieczornej odbędzie się kolejne spotkanie dla bierzmowanych.
  3. Od 1 maja Msza św. wieczorna będzie odprawiana o godz.19.00.
  4. Nabożeństwa majowe, na które serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci, o godz.18.30.
  5. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a w nowy numer gazetki parafialnej „Głos Królowej” przy drzwiach kościoła.
  6. Towarzystwo św. Brata Alberta skałada serdeczne „Bóg zapłać” za zebrane ofiary w kwocie 5.100.
  7. W sobotę, 30 kwietnia, z sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Hałcnowie, po Mszy św. o godz. 12.00, wyruszy diecezjalna piesza pielgrzymka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach.
  8. Maturzystów i ich rodziny zapraszamy na Mszę Św. 3 maja o 19:00.
  9. W maju będziemy przeżywać tydzień modlitw o powołania do życia w małżeństwie, nazywany TAK NA SERIO. Szczegóły na plakatach.
  10. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy rozebrali Grób Pański.
  11. Zapraszamy na XXVI pokutny marsz różańcowy w intencjach naszej Ojczyzny, który odbędzie się 30 kwietnia. Rozpoczęcie marszu w kaplicy kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku Białej o godz. 15.00.

Wszystkim Parafianom i Gościom naszego kościoła

życzymy Bożego błogosławieństwa i  szczególnej opieki Maryi, Królowej Świata.