OGŁOSZENIA PARAFIALNE   NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO      16 kwietnia 2017

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy zaangażowali się w przeprowadzenie obrzędów Triduum Paschalnego oraz uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne podziękowania składamy Pani dekoratorce i wszystkim, którzy pomagali przy budowie Ciemnicy i Bożego Grobu, oraz wszystkim ofiarodawcom

1. na kwiaty do Bożego Grobu – zebrano 865 zł. Dziękujemy również Paniom
    za rozprowadzenie Baranków Wielkanocnych „Caritas”;  księżom za posługę w konfesjonale oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie
    i poprowadzenie Liturgii Triduum Paschalnego.
  2. Zapraszamy na nieszpory świąteczne o godz. 17.30.
  3. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze święte będą odprawiane jak
    w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30,
    a adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się kwesta do puszek na rzecz Syrii.
  6. W sobotę, 29 kwietnia, rozpoczynamy w naszej parafii nabożeństwa Drogi Światła. Na ten dzień zapraszamy szczególnie osoby czcigodne wiekiem. Nabożeństwo poprowadzi ks. prałat Krzysztof Ryszka.
  7. Dom Kultury w Olszówce zaprasza na V Wiosenne Warsztaty Gospel, które odbędą się w sobotę 22 kwietnia. Szczegóły w gablocie.
  8. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z Kościoła w świąteczny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej” .
  9. W ostatnim tygodniu Bóg powołał do wieczności śp. Romana Mazurka. I + Włodzimierza Fijak Ich duszę polecajmy Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie..

Parafianom i Gościom, składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne:

zdrowia, radości, pokoju i nadziei płynącej z wiary w Zmartwychwstanie.

Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wam wszystkim

i obdarza potrzebnymi łaskami.

Salwatorianie