Ogłoszenia parafialne Niedziela Miłosierdzia Bożego 03 kwietnia 2016 r.

1. Przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego, która kończy czas Oktawy wielkanocnej. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Módlmy się za wszystkich, którzy naśladują Miłosiernego Chrystusa. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na godz.17.30.
  2. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień Świętości Życia. Składka w tym dniu przeznaczona jest na Dom Matki i Dziecka.
  3. Objazd chorych odbędzie się w piątek 08.04 od godziny 8:00 – Proboszcz i w sobotę 09.04 od godziny 8:00 –  ks. Sebastian i ks. Piotr.
  4. 8 kwietnia zapraszamy do Hali Widowiskowo – Sportowej pod Dębowcem na Święto Życia. Szczegóły na ulotkach na stolikach przy wejściu do kościoła.
  5. Wspólnota Galilea zaprasza na Kurs dla małżeństw w dniach 22 – 24 kwietnia. Szczegóły w gablocie.
  6. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z Kościoła w kolejny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej” .
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności śp. Tadeusza Urbańskiego. Jego duszę polecajmy Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim życzymy Miłosierdzia Bożego oraz szczególnej opieki

Świętego Jana Pawła II