Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkanocna 17 kwietnia 2016

1. W dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza modlimy się o liczne powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii.
  2. W dniu dzisiejszym modlimy się również za Towarzystwo św. Brata Alberta, za ludzi potrzebujących samarytańskiej pomocy i za tych, którzy jej udzielają.
  3. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz.17.30.
  4. W czwartek o godz. 8.00 zapraszamy chętnych do pomocy przy rozbiórce Grobu Pańskiego.
  5. W sobotę obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  6. Filmowy Ruch Ewangelizacyjny zaprasza na wyjątkowy film „13. Dzień – Fatima” (przesłanie nadziei). Projekcja odbędzie się w sobotę 23 kwietnia po wieczornej Mszy św. tj o godz. 18.40 w kościele ks. Pallotynów obok Szpitala Wojewódzkiego.
  7. Zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną i studentów na dzień skupienia. Pierwsza część odbędzie się w piątek Msza Św. o 18:00 po niech wspólne wyjście na Klimczok. Druga część w sobotę od godz. 10:00 w salkach pod kościołem.
  8. W przyszłą niedzielę gościć będziemy księży z Salwatoriańskiego Ruchu Młodzieży. Ofiara do puszek będzie przeznaczona na potrzeby tego Ruchu.
  9. Msza św. za maturzystów 3 maja o 19:00, zapraszamy rodziców, rodzeństwo, babcie, dziadków, koleżanki i kolegów, oraz samych zainteresowanych.
  10. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii, a przy drzwiach wyjściowych z kościoła w kolejny numer gazetki parafialnej „Głos Królowej”.
  11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: śp. Stefana Jasonka, śp. Zdzisława Mrowca i śp. Adama Kołodziejczyka. Ich dusze polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom i Gościom

życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.