Ogłoszenia parafialne 31 stycznia 2016. IV niedziela zwykła

* Na Nieszpory niedzielne zapraszamy dziś o godzinie 17:30.

WTOREK
* Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Św. w tym dniu o godz: 6:30, 7:00,  9:00 i 18:00 Módlmy się szczególnie za tych, którzy oddali się na Służbę Bożą, zwłaszcza za klasztory klazurowe, które będziemy mogli wspomóc ofiarą złożoną w tym dniu na składkę.

* W środę wspominamy św. Błażeja, patrona chorób gardłowych.
* Wszystkich chętnych zapraszamy do demontażu szopki w środę na godz. 8.00.
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30.
* Rodziców ministrantów, całą Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz kandydatów zapraszamy na spotkanie o godz. 19, do salki pod kościołem.

CZWARTEK
* Przypada  I czwartek miesiąca módlmy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne;

*  Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.

* Młodzież szkolną (gimnazjum i liceum) zapraszamy na Mszę Św o godz. 18:00, a po niej na spotkanie do salki RMSu;

* Startujemy też z duszpasterstwem młodzieży studiującej i pracującej. Spotkania w każdy czwartek o 19:30 w salce pod kościołem.

PIĄTEK
* Wspomnienie św. Agaty oraz  I piątek miesiąca oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msza św. szkolna o godz.16.30, od godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej.

* Objazd chorych odbędzie się od godz. 8:00 w piątek, dla tych chorych, których odwiedza ks. Tadeusz.

* Pragniemy na nowo podjąć redagowanie gazetki parafialnej. Wszystkich, którzy chcą się zaangażować w to dzieło zapraszamy na spotkanie w piątek o 19:00 do salki pod kościołem. Wystarczą chęci, umiejętności przyjdą same.

SOBOTA
* Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy oraz  I sobota miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca NMP,

* Objazd chorych odbędzie się od godz. 8:00 w sobotę, dla tych chorych, których odwiedza ks. Sebastian i ks. Piotr.

Inne

* Parafia NMP Wniebowziętej w Bystrej organizuje pielgrzymkę do Rzymu w dniach 13-21 maja 2016. Zapisy w kancelarii w Bystrej.

* W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii.

* W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności:    Antoninę Hoffman. Polecajmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu.
Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa