OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

10 kwietnia 2016

1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Niedziela biblijna. Zachęcamy do rodzinnego czytania Pisma Świętego. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz.17.30.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30, a adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  3. Przyszła niedziela jest obchodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza. W naszej parafii obchodzona będzie jako dzień modlitw w intencji Towarzystwa Św. Brata Alberta. Przed kościołem odbędzie się kwesta przeznaczona na kuchnię św. Alberta.
  4. W zeszłą niedzielę do puszek na radio „Anioł Beskidów” zebrano 580 zł., a na Dom Matki i Dziecka 197 zł. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  5. Wszystkim ofiarodawcom stacji Drogi Światła, składamy serdeczne podziękowanie.
  6. W piątek, sobotę i niedzielę zapraszamy na XV dni Kolbińskie do Harmęża k/ Oświęcimia.
  7. Młodzież naszej parafii zapraszamy na Dzień Skupienia Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej, który odbędzie się 22-23 kwietnia (piątek i sobota), w naszej parafii.
  8. Kandydatów na ministrantów zapraszamy w piątki o 17:00 do salki pod kościołem lub można zgłaszać sie indywidualnie.
  9. We wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji naszego organisty Pana Przemysława z racji jego imienin.
  10. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z Kościoła w kolejny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej”
  11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności śp. Jana Bylicę, Antoniego Dzierżanowskiego i Wojciecha Talara. Ich duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

Parafianom i  Gościom

życzymy opieki Matki Bożej Królowej Świata