Ogłoszenia parafialne 14 luty 2016 r. – 1 Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17.15.

1. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00.
  2. W piątek w naszym kościele odbędzie się całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    Plan Adoracji:

– od godz. 7.30 do 9.00     –  grupy modlitewne, emeryci, renciści

– od godz. 9.00 do 11.00   –  ul. Bystrzańska i przyległe

– od godz. 11.00 do 13.00 – ul. Pocztowa i przyległe

– od godz. 13.00 do 15.00 – ul. Olszówka i przyległe

– od godz. 15.00 do 17.00 – Akcja Katolicka, Koło Żywego Różańca, ministranci, młodzież

1. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej  o godz. 17.15, na którą zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Odprawiając pobożnie Drogę Krzyżową wierni mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu. Jeśli będzie sprzyjająca pogoda, Droga Krzyżowa będzie odprawiana na zewnątrz.
  2. W przyszłą niedzielę przypada dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W tym dniu do puszek będzie można złożyć ofiarę na potrzeby salwatoriańskich misji.
  3. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii. Od dzisiejszej niedzieli można na nowo nabyć parafialną gazetkę „Głos Królowej”. Jest to gazetka redagowana przez parafian dla wszystkich parafian, w tym dzieci. W każdym numerze dzieci będą mogły spotkać się na przykład z aniołkiem Teosiem. Serdecznie więc zachęcamy naszych parafian do nabywania „Głosu Królowej”.

Wszystkim Parafinom i Gościom życzymy opieki Matki Bożej Królowej Świata

oraz błogosławionego przeżycia okresu Wielkiego Postu