OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII Niedziela Zwykła 14 listopada 2021 r.

• w środę – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  • w czwartek – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  • w sobotę – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.

1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się inauguracja parafialnego etapu drogi synodalnej.
  2. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z wypominkami o godzinę 17.30:

dzisiaj z ul. Srebrnej, Tęczowej, Ustronie, Willowa, Wspaniała, Zakładowa, Zamknięta

w poniedziałek wypominki w których nie podano nazwy ulicy.

we wtorek  z ul. Argentyna, Ciasna, Czołgistów.

W środę,  czwartek i  piątek z ul. Bystrzańskiej

w sobotę z ul. Derkaczy, Dzięciołów, Filatelistów, Grotowa

w przyszłą niedzielę z ul. Grzybowa, Jabłeczna, Jaskółcza,

1. W poniedziałek o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
  2. We wtorek o godz. 19.00 odbędzie się w dolnym kościele spotkanie mężczyzn.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 – 18.00
  4. W czwartek przypadają imieniny Księdza Biskupa Romana Pindla. Księdzu Bp. życzymy wielu łask Bożych. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko-Żywieckiego.
  5. Zbiórka dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się przyjęcie chłopców do Liturgicznej Służby Ołtarza.
  7. Zapraszamy na wyjazd do teatru w Cieszynie na sztukę Zofii Kossak Szczuckiej „Gość Oczekiwany” w niedzielę 21 listopada br. Wyjazd o godz. 14.30. Koszt biletu i przejazdu 45 zł. Lista zapisów w zakrystii.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.
  9. W zakrystii jest do nabycia salwatoriański kalendarz misyjny na 2022 r.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata