OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX Niedziela Zwykła 29 października 2017

• w środę – Uroczystość Wszystkich Świętych
  • w czwartek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  • w sobotę – wspomnienie św. Karola Boromeusza.

1. Do wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz.. 17.15.
  2. We wtorek od godz. 17.00 spowiedź św. przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  3. W najbliższy wtorek 31 X br. zapraszamy na czuwanie w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18.00, a następnie konferencja o Aniołach, przedstawienie o św. Bracie Albercie Chmielowskim oraz modlitwa za naszych zmarłych.
  4. W środę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele odprawimy  o godz. 6.30; 8.00; 9.30; 11.00 i 18.00. Msza św. o godz. 12. 30 zostanie odprawiona na naszym cmentarzu.
  5. 2 listopada wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30; 7;00; 8;00. – Msza św. szkolna w intencji _+ ks. Jana Twardowskiego Patrona Szkoły Podstawowej nr 25 ;

o godz. 15.00  na cmentarzu parafialnym. i o godz. 18.00  W tym dniu modlimy się za naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności,

1. Od 2 – 8 listopada zapraszamy na różaniec na cmentarzu parafialnym o godz. 20.00.

Jednocześnie przypominamy że od 1- 8 listopada możemy uzyskać za zmarłych odpust zupełny pod następującymi warunkami: nawiedzenie cmentarza i dowolnej modlitwy za zmarłych, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.

1. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy na Różaniec z wypominkami o godz. 17.30

W tym tygodniu modlimy się za zmarłych:

w środę -Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.

w czwartek z ul. Bystrzańskiej

w piątek  z ul. Olszówki i  ul. Argentyna

w sobotę z ul. Willowej i ul. Długiej

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy dzieci do kościoła na godzinę 16:00 na spowiedź a bezpośrednio po niej na Mszę św. szkolną o godz. 16.30.
  2. Objazd chorych, których odwiedza ks. Wiesław w piątek od godz. 8.00.
    Natomiast w sobotę od godziny 8.00 objazd chorych, których odwiedza ks. Janusz i ks. Piotr.
  3. W Pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  4. W dniu 9 listopada br. o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie „Akcji Katolickiej”.
  5. Dyrektor „Wolontariatu Misyjnego Salwator” składa serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby misji salwatoriańskich. Zebrano 7930 zł.
  6. W miniony poniedziałek odbyło się spotkanie Rady Parafialnej na której podjęto decyzję iż Msza św. wieczorna w naszym kościele będzie odprawiana przez cały rok o godz. 18.00
  7. Szkoła Podstawowa nr 25 im. Księdza Jana Twardowskiego w Bielsku-Białej ogłasza zapisy na zajęcia
    z informatyki (podstawy obsługi komputera) dla Seniorów Mikuszowic Śląskich. Zajęcia organizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego „Multimedialna Szkoła”. Realizowane będą w listopadzie br., w każdy piątek od godz. 16:30 do 20:00. Zgłoszenia należy dokonać do dnia 31. 10. 2017r. telefonicznie (pod numerem 33 816 49 65) lub osobiście w sekretariacie szkoły przy ul. Pocztowej 28a. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  9. Prosimy o sprawdzenie poprawności brzmienia intencji wywieszonych na najbliższy tydzień.
  10. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Lubomir Domowicz i Roman Pacek. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu: Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.