OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX Niedziela Zwykła 24 października 2021 r.

• w czwartek – święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

1. Dzisiaj, członkowie Salwatorianskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego i Stacjonarnego Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Bielsku- Białej będą po Mszach św. rozprowadzać cegiełki i zbierać ofiary na działanie Hospicjum
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na cele misyjne.
  3. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godzinę 17.30
  4. We wtorek o godz. 19.00 odbędzie się w dolnym kościele spotkanie grupy adoracyjno-biblijnej
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 – 18.00
  6. Młodzież zapraszamy w piątek o godz. 19.00 na spotkanie z Panem Tomaszem Samołykiem.
  7. Zbiórka dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.
  8. W przyszłą niedzielę, na zakończenie Tygodnia Misyjnego, gościć będziemy przedstawiciela Salwatoriańskiego Referatu Misyjnego, który wygłosi Słowo Boże i zbierać będzie ofiary na misje.
  9. W uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada, Msza św. o godz. 12.30 zostanie odprawiona na cmentarzu parafialnym, po której odbędą się tradycyjne modlitwy za zmarłych z procesją po cmentarzu.
  10. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii lub na tacę wypisane czytelnie i z podaniem ulic. W intencji poleconych zmarłych, przez cały miesiąc listopad będziemy odmawiać różaniec. W dniach od 1 do 8 listopada codziennie będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.
  11. W miniony piątek 22 października w trzecią rocznicę odprawiania nabożeństw do Św. Rity w naszym kościele zostały wprowadzone relikwie świętej. Dziękuje wszystkim którzy zorganizowali tę uroczystość. Dziękuję ofiarodawcom relikwiarza i relikwiarium do naszego kościoła. Bóg Zapłać!
  12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Guadelupe – Meksyk w terminie od 29.01- 7.02.2022 r. Szczegóły w gablocie parafialnej oraz zakrystii.
  13. Wszystkich chętnych zapraszamy na wyjazd do teatru w Cieszynie na sztukę Zofii Kossak Szczuckiej „Gość Oczekiwany” w niedzielę 21 listopada br. Koszt biletu i przejazdu 45 zł. Lista zapisów w zakrystii.
  14. W zakrystii, można zamawiać intencje na 2022 r
  15. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.
  16. W zakrystii jest do nabycia salwatoriański kalendarz misyjny na 2022 r.
  17. Do wieczności z naszej parafii odeszły śp. Bożena Paluch-Krawczyk oraz Danuta Gruszczyk. Zmarłe polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata