OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela Zwykła 11 października 2020 r.

• We wtorek – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  • W czwartek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora kościoła.
  • W piątek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej.
  • W sobotę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

OGŁOSZENIA

1. We wspólnotach Salwatorianów i Salwatorianek przeżywamy dzisiaj uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Matki Zbawiciela.
  2. Składka w dzisiejszą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Dzisiaj przezywamy też 20 dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła zbierane są do skarbon ofiary na fundusz stypendialny.
  3. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godzinę 17.30
  4. We wtorek 13 października zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja fatimska, różaniec  i zakończenie Apelem jasnogórskim.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00
  6. Przeszła niedziela obchodzona będzie jako Światowy Dzień Misyjny, rozpocznie jednocześnie Tydzień Misyjny.
  7. Do piątku obok plebanii podstawiony jest kontener na makulaturę.
  8. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii wypisane czytelnie i z podaniem ulic.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz nasza gazetka parafialna.
  10. Zachęcamy do nabycia Salwatoriańskiego Kalendarza misyjnego na 2021 rok. Dochód przeznaczony jest na Misje.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.