OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII Niedziela Zwykła 04 października 2020 r.

• W poniedziałek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
  • W środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

1. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godzinę 17.30
  2. W środę, 7 października imieniny obchodzi ks. Marek Sawicki. Księdzu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP Królowej Świata. Zapraszamy na Mszę św. imieninową w jego intencji w środę o godz. 18.00.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00
  4. W przyszłą niedzielę 11 października, będziemy obchodzić 20 dzień Papieski. Zbierane będą do skarbon ofiary na fundusz stypendialny.
  5. Dzisiaj upływa termin składania deklaracji dla Kandydatów do Bierzmowania. Wypełnione deklaracje należy złożyć w zakrystii lub na plebani.
  6. Spotkania grupy adoracyjno – biblijnej odbywają się we wtorki o godz.19.00 w salce pod kościołem.
  7. W ostatnim tygodniu wymieniliśmy elementy popękanej blachy na dachu kościoła od strony ul. Startowej.
  8. Ania Olma, wyjeżdżająca na misję do Hondurasu dziękuje za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę.
  9. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii wypisane czytelnie i z podaniem ulic.
  10. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła.
  11. Od 9 października obok plebanii podstawiony będzie kontener na makulaturę.
  12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz nasza gazetka parafialna.
  13. Zachęcamy do nabycia Salwatoriańskiego Kalendarza misyjnego na 2021 rok. Dochód przeznaczony jest na Misje.
  14. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Janinę Wenz. Zmarłą polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.