OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 23 września 2018 r.

• W poniedziałek, 24 września –święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku-białej.
  • W czwartek, 27 września –wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
  • W piątek, 28 września – święto św. Wacława.
  • W sobotę, 29 września – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

1. Dzisiaj jest ostatni dzień składania deklaracji do bierzmowania.
  2. W środę zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  3. W czwartek, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00
  4. W sobotę 29 września imieniny obchodzi ks. Rafał Wagner. Księdzu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP Królowej Świata. Zapraszamy na Mszę św. imieninową sprawowaną w jego intencji w sobotę o godz. 18.00.
  5. Od 29 września jest podstawiony kontener na makulaturę
  6. Dziękujemy za złożone ofiary do skarbon na działanie radia „Anioł Beskidów”. Zebrano kwotę 764 zł
  7. W ramach akcji „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”, zapraszamy do wspólnego jej odmawiania 28 września o godz. 15.00 przed kościołem.
  8. Filmowy Ruch Ewangelizacyjny zaprasza na film pt. „Dwie korony”. Projekcja odbędzie się 29 września o godz. 19.00 w kościele ks. Pallotynów.
  9. Zachęcamy do zamawiania intencji na 2019 r.
  10. Do waszych domów dostarczane są zaproszenia z programem „Parafialnych Misji Świętych”. Można je również zabrać wychodząc z kościoła. Jednocześnie prosimy was o modlitwę w intencji dobrych owoców Misji Parafialnych.
  11. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch z okazji 40- lecia wyboru na papieża św. Jana Pawła II. Wyjazd odbędzie się od 12.10 do 21. 10. 2018 z parafii NMP Królowej Polski w B.B. Bliższe informacje znajdziecie na ulotkach wyłożonych w kościele. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Januszem.
  12. Informacje Klubu Inteligencji Katolickiej wywieszone są w gablocie.
  13. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, dostępny jest nowy nr „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”, „ Niedzieli”, oraz kolejny nr gazetki parafialnej „Głos Królowej”’
  14. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Piotr Hurynowicz. Duszę zmarłego polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.