OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV Niedziela Zwykła 19 września 2021 r.

• w poniedziałek – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  • we wtorek – święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  • w czwartek – wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  • w piątek – święto Rocznicy poświecenia kościoła katedralnego w Bielsku-Białej.

1. W dzisiejszą niedzielę, obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.  Ofiarą do skarbon wspieramy diecezjalne Radio Anioł Beskidów.
  2. Dzisiaj zapraszamy o godz. 17.30 na różaniec w intencji ojczyzny.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  4. We środę, 22 września, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo do Świętej Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 – 18.00
  6. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się na plebani w poniedziałek 20 września o godz. 19.00.
  7. Spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w poniedziałek 20 września o godz. 18.30 w kościele
  8. Spotkania grupy adoracyjno-biblijnej odbywają się w drugie i czwarte wtorki miesiąca o godz. 19.00, natomiast spotkania mężczyzn w pierwsze i trzecie wtorki miesiąca o godz. 19.00 w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy!
  9. W dniach 26 września – 2 października 2021 r. odbędzie się XX Tydzień z Ewangelią pod hasłem „Masz talent”.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na rzecz pomocy uchodźcom z Afganistanu. Zebraliśmy kwot 2050 zł i 32 grosze.
  11. W zakrystii, można zamawiać intencje na 2022 r.
  12. W przyszłą niedziele odbędzie się liczenie wiernych.
  13. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata