OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 21 października 2018 r.

• W poniedziałek, 22 października – wspomnienie Św. Jana Pawła II
  • We wtorek, 23 października – wspomnienie Św. Józefa Bilczewskiego, biskupa.

1. Dzisiaj przed naszym kościołem zbierane są ofiary do skarbon na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15
  3. W poniedziałek, 22 października po nabożeństwie różańcowym zapraszamy na modlitwę do Św. Rity, po której nastąpi Msza Święta z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych.
  4. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii wypisane czytelnie i z podaniem ulic.
  5. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W przyszłą niedzielę gościć będziemy przedstawiciela Salwatoriańskiego Referatu Misyjnego, który wygłosi Słowo Boże i zbierać będzie ofiary na misje.
  6. W zakrystii lub przed kościołem można nabyć Salwatoriański Kalendarz Misyjny na 2019 r. Dochód z kalendarzy przeznaczony jest na misje.
  7. Do 26 października jest podstawiony kontener na makulaturę.
  8. 27 października zachęcamy do wzięcia udziału w 56 Pokutnym Marszu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, który rozpocznie się o godzinie 15 w kaplicy kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  9. Filmowy ruch ewangelizacyjny działający przy kościele księży Pallotynów, 27 października o godz. 19.00, zaprasza na film pt. „Witold Pilecki”.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej
  11. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Janinę Gielas i Adama Kralewskiego. Duszę zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.