OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX Niedziela Zwykła 18 października 2020 r.

• W poniedziałek – wspomnienie dowolne Bł. Jerzego Popiełuszki, męczennika.
  • We wtorek – wspomnienie Św. Jana Kantego, prezbitera, patrona naszej Diecezji
  • W czwartek – wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża.
  • W piątek – wspomnienie dowolne Św. Jana Bilczewskiego, biskupa

OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W przyszłą niedzielę gościć będziemy przedstawiciela Salwatoriańskiego Referatu Misyjnego, który wygłosi Słowo Boże i zbierać będzie ofiary na misje.
  2. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godzinę 17.30.
  3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny.
  4. W środę na Mszy św. o godz.18.00 odbędzie się uroczystość posłania na misje do Hondurasu Ani Olmy.
  5. W czwartek 22 października o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo do Świętej Rity z poświęceniem róż. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  7. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii wypisane czytelnie i z podaniem ulic.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz nasza gazetka parafialna.
  9. Zachęcamy do nabycia Salwatoriańskiego Kalendarza misyjnego na 2021 rok. Dochód przeznaczony jest na Misje.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.