OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV Niedziela Zwykła 13 września 2020 r.

• W poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • We wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • W środę – wspomnienie Świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
  • W piątek – święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
OGŁOSZENIA
  1. Dzisiaj zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.15. Po Mszy św. procesja fatimska, różaniec  i zakończenie Apelem jasnogórskim.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00  odbędzie się na plebanii spotkanie  Rady Parafialnej.
  3. We wtorek po mszy św. o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. W piątek o godz. 7.00 zapraszamy na Mszę św. imieninową Pana Stanisława, naszego kościelnego. Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych i  polecamy waszym modlitwom
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00
  7. Dzisiaj od godz. 10.00 – 14.00 można oddać krew. Mobilny punkt poboru krwi znajduje się na parkingu przed basenem.
  8. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiary na radio „Anioł Beskidów”.
  9. „Maryja w życiu i nauczaniu św. Jana Pawła II” – to temat katechezy, którą wygłosi ks. Marek Gilski we wtorek 15 września w Hałcnowskiej Bazylice. Katecheza rozpocznie się o godz. 19.00. Katecheza poprzedzona będzie Mszą św. o 18.15.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz nasza gazetka parafialna.
  11. Zachęcamy do nabycia Salwatoriańskiego Kalendarza misyjnego na 2021 rok. Dochód przeznaczony jest na Misje.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.