OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII Niedziela Zwykła 29 sierpnia 2021 r.

• W piątek – wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  • W niedzielę, 5 września – wspomnienie błogosławionej Marii od Apostołów. Założycielki Kongregacji Sióstr Salwatorianek.
  1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości odpustowej. Za wszelkie dobro „Bóg Zapłać”.
  2. Od środy, 1 września, Msze św. w tygodniu, będą   odprawiane o godz. 6.30; 7.00 i 18.00. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. Młodych o godz. 19.15. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna: w poniedziałek, po wieczornej Mszy Św. oraz w czwartek od godz. 16.00-17.30 i sobotę od godz. 8.00-9.00
  3. W środę 1 września, rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Zapraszamy uczniów i nauczycieli, na Mszę św. o godz. 9.30. Uczniom rozpoczynającym naukę w  I, zostaną pobłogosławienie tornistry i przybory szkolne. Od godz. 9.00 będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi św. Wszystkim uczniom, nauczycielom, katechetom życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z podejmowanego trudu.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 – 18.00
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  7. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. dzieci, młodzież i dorosłych o godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.00.
  8. Odwiedziny chorych: w piątek, od godz. 8.00 ks. Wiesław; w sobotę, od godz. 8.00 ks. Piotr i ks. Marek.
  9. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  10. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby diecezji
  11. W przyszłą niedzielę, zapraszamy wszystkich członków Koła Żywego Różańca na spotkanie na godz. 17.00 do kaplicy dolnego kościoła.
  12. Klub Inteligencji  Katolickiej w  Bielsku-Białej w  następną  niedzielę tj. 05. 09. br. przeprowadzi  przed kościołem zbiórkę na  Katolicki  Dom Opieki  „Józefów”.
  13. Od przyszłej niedzieli będzie można zamawiać intencje na 2022 r.
  14. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie od 11-19.09.2021 r. Informacje i zapisy pod nr tel. 533-489-003 lub 577-189-009.
  15. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.
  16. Do wieczności odeszła śp. Maria Fox. Zmarłą polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.