OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII Niedziela Zwykła 31 lipca 2022 r.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  • W czwartek – wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
  • W sobotę – święto Przemienienia Pańskiego.

1. We wtorek, 2 sierpnia, spełniając zwykłe warunki można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.17.30
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca Spowiedź od godz. 17:30.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  6. Odwiedziny chorych: w piątek, od godz. 8.00 ks. Wiesław; w sobotę, od godz. 8.00 ks. Piotr i Ks. Rafał
  7. W przyszłą niedzielę, 7 sierpnia, zapraszamy wszystkich członków Koła Żywego Różańca na spotkanie na godz. 17.00 do kaplicy dolnego kościoła.
  8. Msze św. w ciągu tygodnia są odprawiane o godzinie 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Mszy św.  młodych o godz. 19.15.
  9. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, środę i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  10. Jeśli ktoś chciałby zostawić prośbę o modlitwę, którą pielgrzymi naszej Salwatoriańskiej Grupy Piątej będą polecali podczas drogi, to można to uczynić przy wyjściu z kościoła.
  11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.
  12. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Mieczysław Hendzel. Józef Oleksiak, Tomasz Stafinski, Jan Struczak. Zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego

tygodnia  życzymy błogosławieństwa Bożego

oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.