OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII Niedziela Zwykła 1 sierpnia 2021 r.

• W środę – wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • W piątek – święto Przemienienia Pańskiego

1. Składka na tacę z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
  2. Msze św. w tygodniu, w okresie wakacji są odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Msza św. Młodych o godz. 19.15. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna: w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy Św., a spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  3. W poniedziałek, 2 sierpnia, spełniając zwykłe warunki można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  5. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  6. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca Spowiedź od godz. 17:30.
  7. Odwiedziny chorych: w piątek, od godz. 8.00 ks. Wiesław; w sobotę, od godz. 8.00 ks. Piotr. Ks. Marek odwiedzi chorych w innym terminie przez niego ustalonym.
  8. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  9. W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu ludzkich dramatów wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w kraju jak i za granicą. Wielu ludzi straciło dobytek całego życia. W dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku klęsk żywiołowych.
  10. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.
  12. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Patrycja Hańderek i Marian Drażny. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.