OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII Niedziela Zwykła 25 Lipca 2021 r.

• W poniedziałek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
  • W czwartek – wspomnienie św. Marty.
  • W sobotę – wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

1. Dzisiaj przypada wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po każdej Meszy Św. nastąpi błogosławieństwo samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami. Wszystkich, którzy chcieliby poświęcić swoje pojazdy, prosimy o zatrzymanie się przy wyjeździe z placu kościelnego. Kierowcom życzymy, bezpiecznej jazdy i życzliwości wśród prowadzących pojazdy mechaniczne.
  2. Msze św. w tygodniu, w okresie wakacji są odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Msza św. Młodych o godz. 19.15. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna: w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy Św., a spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. W przyszłą niedzielę, 1 sierpnia, zapraszamy wszystkich członków Koła Żywego Różańca na spotkanie na godz. 17.00 do kaplicy dolnego kościoła.
  6. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby diecezji.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.