OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV Niedziela Zwykła 4 Lipca 2021 r.

• We wtorek – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  • W czwartek – wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera

1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby diecezji i sądu biskupiego
    • Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  2. Msze św. w tygodniu, w miesiącu lipcu i sierpniu są odprawiane o godz. 7.00 i 18.00. Na czas wakacji niedzielna Msza św. Młodych o godz. 19.15 jest zawieszona. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna: w poniedziałki, środy i piątki wyłącznie po wieczornej Mszy Św., a spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 13-22.08.2021 r. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie.
  4. Tradycyjna Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasna Górę wyruszy z Hałcnowskiej Bazyliki 6 sierpnia 2021r.  Na Jasną Górę dotrze 11 sierpnia.

Dla pielgrzymów wyruszających z Bielska-Białej Hałcnowa zapisy tylko online. Pielgrzymka.bielsko.pl (do 16 lipca). Kto chciałby zostać duchowym pielgrzymem, może zarejestrować się na stronie pielgrzymki.

1. Od 9–16 lipca 2021 r. przy plebani podstawiony będzie kontener na makulaturę. Dochód przeznaczony jest na misje. Szczegóły na plakacie.
  2. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.