OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV Niedziela Zwykła 3 lipca 2022 r.

• W środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  • W piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

1. Do naszej wspólnoty przybyli ks. Jacka Grucela SDS, który obejmuje funkcję superiora wspólnoty zakonnej i funkcję katechety oraz Kamila Leszczyński SDS, którzy będzie pełnił funkcje wice-superiora i funkcję katechety. Od 1 lipca funkcję wikariusza pełni ks.  Rafał Wagner. Witając nowo przybyłych Księży w naszej wspólnocie parafialnej życzymy  im  wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Królowej Świata.
  2. Spotkanie członków Koła Żywego Różańca odbędzie się dzisiaj w dniu 3-go lipca, o godz. 17.00 w kaplicy Dolnego Kościoła.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej o godz.17.30
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  5. Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godzinie 7.00 i 18.00.  W niedzielę nie ma Mszy św.  młodych o godz. 19.15.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.
  7. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, środę i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  8. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę, która wyruszy 6 sierpnia, w tym roku z Wilamowic. Zakończenie 11 sierpnia na Jasnej Górze. Zapisy do 29 lipca na stronie pielgrzymki pielgrzymka.bielsko.pl.
  9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella w terminie od 10 – 17 października 2022r. Szczegółowy program znajduje się w gablocie. Zapisy pod nr tel. 533 489 003
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego

tygodnia  życzymy błogosławieństwa Bożego

oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.