OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII Niedziela Zwykła 26 czerwca 2022 r.

• We wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  • W środę – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

1. Do czwartku, 30 czerwca, o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. w dolnym kościele odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa czerwcowego.
  4. W środę, 29 czerwca, o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową ks. Piotra Schory. Solenizanta polecamy waszym modlitwom.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  6. Od piątku 1 lipca i w sierpniu Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o godzinie 7.00 i 18.00.   Nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. W okresie wakacji nie będzie Mszy św. niedzielnej młodych o godz. 19.15.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  8. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź przed Mszą św. o godz. 7.00 oraz od godz. 17.30.
  9. Odwiedziny chorych: w piątek, od godz. 8.00 ks. Wiesław; w sobotę, od godz. 8.00 ks. Piotr i odwiedziny chorych których odwiedzał ks. Marek.
  10. W I Sobotę miesiąca – po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  11. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek, środę i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  12. W dniach od 4-11 lipca zapraszamy młodzież po 7 klasie szkoły podstawowej na Salwatoriańskie Forum Młodych do Dobroszyc koło Wrocławia. Szczegółowe informacje na stronie forummlodych.com
  13. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę, która wyruszy 6 sierpnia, w tym roku z Wilamowic. Zakończenie 11 sierpnia na Jasnej Górze. Zapisy do 29 lipca na stronie pielgrzymki pielgrzymka.bielsko.pl.
  14. Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella w terminie od 10 – 17 października 2022r. Szczegółowy program znajduje się w gablocie. Zapisy pod nr tel. 533 489 003
  15. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego

oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.