OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII Niedziela Zwykła 20 czerwca 2021 r.

• W poniedziałek – wspomnienie Św. Alojza Gonzagi, zakonnika.
  • W czwartek – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
  2. Dzisiaj gościmy ks. Macieja Szeszko SDS, który na każdej Mszy Św. przedstawia działalność Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej.
  3. Codziennie zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
  4. We wtorek, 22 czerwca, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo do Świętej Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  6. W czwartek, 24 czerwca, o godz. 18.00, serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową ks. Jana Stramy SDS. Księdza solenizanta polecamy waszym modlitwom.
  7. W piątek. 25 czerwca, kończy się rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców o godz. 9.30 na Mszę Św. dziękczynną.
  8. Od przyszłej niedzieli Msza św. niedzielna Młodych o godz. 19.15 zostaje zawieszona na czas wakacji.
  9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 13-22.08.2021 r. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie.
  10. Tradycyjna Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasna Górę wyruszy z Hałcnowskiej Bazyliki 6 sierpnia 2021r. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8.00.

11 sierpnia o godz. 11.30 pielgrzymi wejdą na Wały Jasnogórskie, gdzie o godz. 13.30 sprawowana będzie Msza św. na zakończenie pielgrzymki. Dla pielgrzymów wyruszających z Bielska-Białej Hałcnowa zapisy tylko online. Pielgrzymka.bielsko.pl (od 28 czerwca do 16 lipca). Kto chciałby zostać duchowym pielgrzymem, może zarejestrować się na stronie pielgrzymki.

1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.