OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela Zwykła 13 czerwca 2021 r.

• W poniedziałek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  • W czwartek-wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

1. Codziennie zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj, 13 czerwca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 19.15. Po Mszy św. procesja fatimska i różaniec fatimski, Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
  3. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek, 14 czerwca po wieczornej Mszy św.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę, 20 czerwca, składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.