OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE X Niedziela Zwykła 10 czerwca 2018 r.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
  • W środę – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
  • W czwartek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

1. Składka z dzisiejszej niedzieli miesiąca przeznaczona jest na potrzeby kościoła.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00, Akcja Katolicka wraz z ks. proboszczem zaprasza na wspólne wyjście z kijkami i nie tylko na  alejki w Cygańskim Lesie. Rozpoczęcie wspólną Koronką do Bożego Miłosierdzia przed kościołem.
  3. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30
  4. Spotkanie przygotowujące „Biesiadę Parafialną” odbędzie się w poniedziałek 11 czerwca o godz. 19.00 na plebanii. Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby się włączyć w jej przygotowanie.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się na plebanii 12 czerwca o godz. 18.30
  6. W środę, 13 czerwca zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja fatimska i czuwanie do godz. 20.00, które poprowadzi Akcja Katolicka.
  7. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek 18 czerwca o godz. 19.00.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej na Dróżki Pana Jezusa organizowane przez koło Żywego Różańca w dniu 17 czerwca 2018 r. – zapisy w Zakrystii.
  9. Redakcja gazetki „Głos Królowej” zaprasza na jednodniowy wyjazd szlakiem Apostołów Słowian Cyryla i Metodego do Nitry i Bratysławy w niedzielę 1 lipca. Koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii. Szczegóły w gazetce.
  10. 52 Pokutny Marsz Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę odbędzie się 16 czerwca br. o godz. 15.00. Rozpoczęcie w Kaplicy Kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  11. Wspólnota i Szkoła Nowej Ewangelizacji „Zacheusz” w Cieszynie i wspólnota „Miasto na Górze” zapraszają 16 czerwca o godz. 18.00 do kościoła Św. M. Kolbego w Aleksandrowicach na spotkanie z Sonją Corbitt. Szczegóły w gablocie parafialnej.
  12. W ramach „Pól Nadziei” Szkoła Podstawowa nr 25 i Gimnazjum nr 7 zebrało kwotę 2757.90 zł. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg Zapłać!
  13. Wszystkich chętnych zapraszamy do Liturgicznej Służby Ołtarza. Zgłoszenia w Zakrystii.
  14. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.