OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII Niedziela Zwykła 20 lutego 2022

• We wtorek – święto Katedry Św. Piotra, apostoła
  • W środę – wspomnienie obowiązkowe św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

1. We wtorek 22 lutego, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo do Św. Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i prośby do Świętej można będzie złożyć przed Mszą św. przy wejściu do kościoła.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00-18.00
  4. W czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na kolejne nabożeństwo w ramach 15 czwartków ze św. Ritą.
  5. Trwają wybory do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Dziś do urn przy głównym wejściu do kościoła winniśmy wrzucić kartki z nazwiskami kandydatów, na których będziemy głosować po ich ogłoszeniu.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z nowym numerem Głosu Królowej.

Wszystkim Parafianom, gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.