OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Zwykła 16 lutego 2020

• W sobotę – święto Katedry Św. Piotra, apostoła.

1. W środę w ramach wieczystej adoracji jaka ma miejsce w naszej diecezji odbędzie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Plan adoracji:

– od godz. 7.30 do 9.00     –  grupy modlitewne, emeryci, renciści

– od godz. 9.00 do 11.00   –  ul. Bystrzańska i przyległe

– od godz. 11.00 do 13.00 – ul. Pocztowa, Pokoju  i przyległe

– od godz. 13.00 do 15.00 – ul. Olszówka i przyległe

– od godz. 15.00 do 16.30 – ul. Szeroka i ul. Czołgistów

– od godz. 16.30 do 17.30 – Akcja Katolicka, Koło Żywego Różańca, ministranci.

-od godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. W sobotę 22 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo do Św. Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i prośby do Świętej można będzie złożyć przed Mszą św. przy wejściu do kościoła. Będzie można również nabyć książeczkę z codziennymi modlitwami i nowenną do Św. Rity na miesiąc marzec.
  3. Dziecięce Koło Misyjne zaprasza w przyszłą niedzielę na słodkie ostatki. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć domowe wypieki wspierając tym samym misje salwatoriańskie. Jednoczesnie zapraszamy wszystkich parafian do Akcji Wielkopostna Adopcja Misjonarza. Każdy chętny będzie mógł wylosować konkretnego Misjonarza  salwatoriańskiego za którego będzie się modlił w Wielkim Poście.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się 24 lutego br. o godz. 19.00.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w terminie od 13 do 20.03.2020 r. Bliższe informacje znajdziecie w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.
  7. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Joanna Kapusta. Zmarłą polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim Parafianom, gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.