OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna 26 maja 2019 r.

• w środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej.
  • W czwartek – wspomnienie Św. Jana Sarkandra, patrona naszej diecezji
  • w piątek – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

1. W dniu dzisiejszym modlimy się za wszystkie matki z okazji przypadającego ich święta. Obdarzamy je ciepłymi uczuciami. Zmarłym wypraszajmy życie wieczne a żyjące polecajmy  wstawiennictwu i opiece Matki Bożej Królowej Świata.
  2. Do końca maja serdecznie zapraszamy na maryjne nabożeństwa majowe, o godz. 17.30.
  3. W dniu dzisiejszym serdecznie zapraszamy do udziału w Bielskim Marszu dla Życia i Rodziny zakończonym Festynem Rodzinnym. Rozpoczęcie Mszą Świętą w katedrze Św. Mikołaja o godz. 14.00
  4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje.
  5. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Majowe na Koziej Górce o godz. 18.45. Wspólne wyjście  z parkingu kościoła o godz. 17.30. Można tez dotrzeć na Kozia Górkę indywidualnie. Serdecznie zachęcamy.
  6. Od piątku, 31 maja, rozpoczynamy czas modlitewnej nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego
  7. Od 1 czerwca zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30
  8. W I sobota miesiąca, od godz. 8.00 chorych odwiedzą ks. Janusz i ks. Piotr. Ks. Proboszcz chorych odwiedzi w I piątek miesiąca 7 czerwca.
  9. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  10. W przyszłą niedzielę, w niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego, 2 czerwca bardzo serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Światła o godz. 20.15.
  11. W przyszłą niedzielę członkowie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Bielsku-Białej będą kwestować po każdej Mszy świętej przed kościołem na rzecz Kuchni Społecznej.
  12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej na Dróżki Pana Jezusa organizowane przez koło Żywego Różańca, dnia 16 czerwca 2019 r. ( niedziela) – zapisy w zakrystii.
  13. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian i gości na tydzień modlitw za powołanych do małżeństwa „TAK NA SERIO”, który trwać będzie od 8 – 16 czerwca br. Szczegóły na plakacie i parafialnej stronie internetowej.
  14. „Biesiada Parafialna” odbędzie się w niedziele 25 sierpnia br. w dzień Odpustu parafialnego. Jak co roku zwracamy się z prośbą o przynoszenie do Zakrystii rzeczy  które mogłyby być przeznaczone na loterię fantową.
  15. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza do „Książnicy Beskidzkiej: w dniu 28 maja br. o godz. 17.00 na prelekcję połączoną z projekcją filmu „Ks. Jan Marszałek-człowiek mądrej wierności”.
  16. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia oraz wszystkim Mamom w dniu ich święta życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.