OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Zwykła 9 lutego 2020

• W poniedziałek – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.
  • We wtorek – wspomnienie dowolne NMP z Lourdes.
  • W piątek – święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

1. We wtorek, 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby chore, starsze wiekiem i wszystkich opiekujących się chorymi na Mszę św. o godz. 9.00. Po Mszy św. odbędzie się nabożeństwo zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem na sposób Lourdzki.
  2. Na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę o godz. 17.30
  3. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w czwartek od godz. 17.00.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w terminie od 13 do 20.03.2020 r. Bliższe informacje znajdziecie w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  5. Rodzice niepełnosprawnej Marty Kozioł naszej parafianki zwracają się z prośbą o przekazanie 1 % podatku na jej rehabilitację.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.