OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkanocna 29 kwietnia 2018 r.

• we wtorek – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika.
  • w środę – wspomnienie Św. Atanazego, biskupa i doktora kościoła.
  • w czwartek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.
  • w piątek – wspomnienie św. Floriana, męczennika – patrona Strażaków.

1. W poniedziałek, 30 kwietnia z bazyliki Matki Bożej Bolesnej w Hałcnowie wyruszy diecezjalna piesza pielgrzymka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach.
  2. Przez cały miesiąc maj serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na maryjne nabożeństwa majowe, o godz. 17.30.
  3. W czwartek, 3 maja, w uroczystość NMP Królowej Polski w naszym kościele zostaną odprawione Msze św. tak jak w każda niedzielę za wyjątkiem Mszy św. o godz. 19.15.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  5. W piątek spowiedź dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00 oraz Msza Św. o godz. 16.30.
  6. Na dzień 4 maja, piątek,  biskup Roman Pindel udzielił dyspensy dotyczącej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  8. W tym tygodniu odwiedzamy chorych:

– w piątek od godz. 8.00 – ks. proboszcz

– w sobotę od godz. 8.00 – ks. Janusz i ks. Piotr

1. W sobotę o godz. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Światła połączone z nabożeństwem majowym, które poprowadzi grupa adoracyjno- biblijna.
  2. Dziękujemy za złożone w miniona niedzielę ofiary na rzecz Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku –Białej. Zebrano kwotę 11387 zł. Bóg Zapłać.
  3. Dziękujemy za złożoną makulaturę i butelki plastikowe na rzecz misji. Ponownie kontener zostanie podstawiony 18.05.2018 r.
  4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.
  5. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Danuta Popiołek. Duszę zmarłej polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie …

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.