OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 2 czerwca 2019 r.

• w poniedziałek – wspomnienie Świętych Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
  • w sobotę –wspomnienie Św. Jadwigi Królowej.

1. Codziennie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30
  2. W dzisiejszą niedzielę bardzo serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Światła o godz. 20.15.
  3. We wtorek po Mszy Św. zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek spowiedź dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00 oraz Msza Św. o godz. 16.30. Spowiedź dla dorosłych od godz. 17.30
    Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejną „Noc Nikodemową”.
  5. W I piątek miesiąca, od godz. 8.00 chorych odwiedzi ks. Proboszcz.
  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Św. do której przygotowujemy się odprawiając codziennie nowennę.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej na Dróżki Pana Jezusa organizowane przez koło Żywego Różańca, dnia 16 czerwca 2019 r. (niedziela) – zapisy w zakrystii.
  8. A co by było gdyby zakochać się jeszcze raz? I to we własnym mężu, żonie? A może tak zwyczajnie chcielibyście rozmawiać o trudnych sprawach bez kłótni i skutecznie realizować plany? Jeśli czujecie potrzebę by zrobić coś dla waszego narzeczeństwa czy małżeństwa przyjdźcie na spotkania organizowane w naszej parafii w ramach Tygodnia Modlitw za powołanych do małżeństwa „Tak na Serio”, który rozpoczynamy już 8 czerwca. Szczegóły na plakatach i ulotkach wyłożonych przy drzwiach wyjściowych. W przyszła niedzielę szczególnie zapraszamy małżonków na Mszę św. o godz. 12.30 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.
  9. Jak co roku zwracamy się z prośbą o przynoszenie do Zakrystii rzeczy  które mogłyby być przeznaczone na loterię fantową.
  10. Salwatoriańskie Apostolaty przygotowały różne oferty wakacyjne dla młodzieży: Zapraszamy na FORUM MŁODYCH w Dobroszycach pod Wrocławiem (to dni wypełnione warsztatami, spotkaniami z ciekawymi ludźmi a przede wszystkim codzienny kontakt z Panem Bogiem, to też czas odpoczynku, koncertów, zabaw), zapraszamy też na rekolekcje męskie w koszarach wojskowych w Warszawie, turnus piłkarski na Mazurach oraz rekolekcje na rowerze wzdłuż wschodniej granicy Polski. Więcej informacji na stronie parafialnej oraz u ks. Pawła.
  11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.