OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16 maja 2021 r.

• W piątek – wspomnienie Św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika.

1. Dzisiaj przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Codziennie zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 18.30-20.00 (grupa adoracyjno-biblijna) oraz w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W środę w ramach nabożeństwa majowego nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. W czwartek, o godz. 17.15 zapraszamy na czwartkowe rozważanie ze św. Ritą, nabożeństwo Drogi Światła i nabożeństwo majowe.
  6. Zapraszamy kobiety do udziału w parafialnym dniu skupienia, który odbędzie się w sobotę, 22 maja w dolnym kościele. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy;
  7. W sobotę 22 maja o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo  do Świętej Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.
  8. W niedzielę 23 maja o godz. 12.30 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za dar wyniesienia na Ołtarze ks. Franciszka Marię od Krzyża Jordana.
  9. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Św. do której przygotowujemy się odprawiając codziennie nowennę.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.
  11. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Irena Ceglarz i Henryk Gradowski. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie …

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.