OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła 3 lutego 2019

• We wtorek – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  • W środę – wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

1. We wtorek na każdej Mszy św. zostaną pobłogosławione chleb i woda ku czci św. Agaty chroniące nas od grożących nam niebezpieczeństw, zwłaszcza od klęski ognia. Prosimy o przyniesienie ze sobą do kościoła chleba.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30. Zachęcamy do składania, do skarbony próśb i podziękowań na Nowennę.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W modlitwie prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  4. Msze święte i nabożeństwa z wyłączeniem niedziel i uroczystości są sprawowane w kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wejście do kościoła od strony plebanii.
  5. Zwracamy się do chętnych panów o pomoc w rozebraniu szopki i dekoracji świątecznej, we wtorek o godz. 9.00
  6. Rodzice niepełnosprawnej Marty Kozioł naszej parafianki zwracają się z prośbą o przekazanie 1 % podatku oraz o wsparcie finansowe w postaci darowizny na konto fundacji. Wszystkie informacje znajdują się na ulotkach dostępnych przy wyjściu z kościoła. Rodzice z całego serca dziękują wszystkim osobom, które wspierają ich córkę.
  7. Zgromadzenie Córek Bożej Miłości prowadzi nabór do klas I, IV, VII Publicznej Szkoły Podstawowej. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły, szkolacbm.pl
  8. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z nowym numerem Głosu Królowej.
  10. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Jadwiga Malawska, Szarlota Macura i Bronisława Smykowska – Zawada.  Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie …

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.