OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 3 Maja 2020

• W poniedziałek– wspomnienie Św. Floriana, męczennika.
  • W środę – święto Świętych apostołów Filipa i Jakuba.
  • W piątek – uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika.

1. Przypominamy iż w Mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele mogą  uczestniczyć  84 osoby.
  2. Wszystkich, którzy nie uczestniczą w niedzielnej Mszy św. zachęcamy do oglądania transmisji z naszego kościoła w Niedzielę o godz. 9.30
  3. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Klerycy wyższego seminarium Duchownego w Bagnie modlić będą się za nasza parafię w środę 6 maja. W tym dniu w sposób szczególny tworząc duchową więź, módlmy się za salwatoriańskich seminarzystów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne do Towarzystwa Boskiego Zbawiciela.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  5. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.
  6. Oprócz spowiedzi w konfesjonale na prośbę wiernych istnieje możliwość spowiedzi na otwartej przestrzeni wokół kościoła lub w dolnej kaplicy z zachowaniem bezpiecznej odległości. Zachęcamy do sakramentu pokuty i komunii św. wielkanocnej.
  7. Kancelaria parafialna czynna na telefon.
  8. Codziennie o godz. 20.30 w naszej kaplicy domowej odmawiamy transmitowany na You Tubie różaniec z intencją o ustanie epidemii, o życiodajny deszcz oraz w tym tygodniu o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne.

Serdeczne dziękuję wszystkim, którzy o nas pamiętają. Dziękuję za każdą modlitwę, za składane ofiary pieniężne na utrzymanie kościoła.

Z zachowaniem zaleceń sanitarnych zapraszamy do udziału w nabożeństwach, pamiętając o liczbie wiernych mogących uczestniczyć w naszym kościele .  Za każde dobro składam serdeczne „Bóg Zapłać”.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia  życzymy wielkiej ufności w Miłosierdzie Boże oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.