OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Wielkanocna 25 kwietnia 2021

• W czwartek – święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła.
  • W sobotę – wspomnienie dowolne św. Józefa, rzemieślnika.

1. Czwartą niedzielę wielkanocną obchodzimy w Kościele jako Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynamy tydzień modlitwy o powołania do służby w Kościele
  2. Spotkanie Rady Parafialnej w poniedziałek o godz. 19.00.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 18.30-20.00 (grupa adoracyjno-biblijna) oraz w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W Środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. W czwartek, o godz. 17.15 zapraszamy na czwartkowe rozważanie ze św. Ritą i nabożeństwo Drogi Światła.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  7. Od soboty, 1 maja, serdecznie zapraszamy na maryjne nabożeństwa majowe, o godz. 17.30.
  8. Najbliższe odwiedziny chorych odbędą się w piątek 7 maja i w sobotę 8 maja.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone do puszek na Diecezjalne Radio „Anioł Beskidów” – zebrano kwotę 515 zł
  10. W katolickim domu opieki „Józefów” są wolne miejsca dla seniorów w placówkach sprawujących dzienną i całodobowa opiekę. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
  11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym nowego numeru naszej parafialnej gazetki „Głos Królowej”. W zakrystii można nabyć okazjonalny numer Gościa Niedzielnego w całości poświęcony św. Józefowi.
  12. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Barbara Schabikowska i Lesław Jakubas. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie …

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.