OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zwykła 26 stycznia 2020

• We wtorek – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
  • W piątek – wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera.

1. Na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę o godz. 17.30.
  2. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w czwartek od godz. 17.00
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi.
  4. W sobotę 1 lutego br, odwiedziny chorych od godz. 8.00 W tym dniu chorych odwiedzi ks. Piotr, ks. Janusz jak i ks. proboszcz.
  5. W przyszła niedzielę, 2 lutego, przypada liturgiczne święto Ofiarowania Pańskiego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  6. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie. W najbliższym tygodniu przedstawia się następująco:

27.01.2020 (poniedziałek) od godz. 15.30

1. ul. Długa od ul. Bystrzańskiej; Przełom
  2. ul. Długa od św. A Boboli

28.01.2020 (wtorek) od godz. 15.30

1. ul. Dzięciołów
  2. ul. Przyjemna

29.01.2020 (środa) od godz. 15.30

1. ul. Lniana; Wierchowa,
  2. ul. Kozielska, Żelazna

30 stycznia w czwartek i 31 stycznia w piątek od godz. 15.30 Kolęda dodatkowa

W sobotę 1 lutego od godz. 10.00 Kolęda dodatkowa

1. Kolędę dodatkową można zgłosić w zakrystii lub telefonicznie.
  2. W czasie trwania „kolędy” kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i czwartek od godz. 8.00-9.00 oraz w sobotę po wieczornej Mszy św. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny. Spowiedź święta przed Mszą świętą wieczorną
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w terminie od 13 do 20.03.2020 r. Bliższe informacje znajdziecie w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  4. Rodzice niepełnosprawnej Martusi Kozioł naszej parafianki zwracają się z ogromną prośbą o przekazanie 1 % podatku oraz o wsparcie finansowe w postaci darowizny na konto fundacji. Wszystkie informacje znajdują się na ulotkach dostępnych przy wyjściu z kościoła.
  5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.