OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zwykła 23 stycznia 2022

• W poniedziałek – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
  • We wtorek – święto nawrócenia Św. Pawła, apostoła.
  • W środę – wspomnienie Św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  • W piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

1. Do wtorku 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00-18.00
  4. „Plan kolędy” na najbliższy tydzień po zaproszeniu kapłana przedstawia się następująco”
  5. 01.2022 (poniedziałek) od godz. 15.30
  6. ul. Sucha – od dołu 2. ul. Sucha – od góry 3. ul. Filatelistów; Sadowa

25.01.2022 (wtorek) od godz. 15.30

1. ul. Hufcowa; Kolorowa; Jemiołowa 2. ul. Jemiołowa 3. ul. Trzmielów 15 i 17; Zamknięta
  2. Wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogli zaprosić kapłana do swoich domów zapraszamy do naszego kościoła w środę 26 stycznia o godz. 19.00  na Mszę św. z błogosławieństwem kolędowym.
  3. Dziecięca Grupa Misyjna Jordanki i RMS po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc. Tym razem pragniemy wesprzeć naszą niepełnosprawną parafiankę Martę Kozioł w zakupie bardzo potrzebnego jej i jej rodzicom podnośnika sufitowego.  W niedzielę 30 stycznia dzieci po każdej Mszy św. będę zbierać do puszki ofiary na ten cel. Liczy się każda złotówka, gdyż sprzęt kosztuje blisko 70 000 zł.  Z góry dziękujemy za Waszą niezawodną pomoc!
  4. Dyrekcja oraz Grono pedagogiczne Przedszkola nr 3 przy ul. Pocztowej 24 zaprasza dzieci urodzone w latach 2016-2019 do dołączenia do grona przedszkolaków. Szczegółowe informacje w gablocie i na stronie Przedszkola.
  5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  6. Do wieczności z naszej parafii odeszli śp. Zofia Knutelska, Władysław Błasiak i Oscar Małysz. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom, gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.