OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 2 Stycznia 2022 r.

1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę i piątek od godz. 15.00-18.00.
  3. W czwartek, 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego „Trzech Króli”. W tym dniu przypada ósma rocznica świeceń biskupich oraz ingresu do Katedry św. Mikołaja w Bielsku-Białej Księdza Biskupa Romana Pindla. Modlimy się w intencjach naszego Pasterza oraz całej diecezji. Msze św. w tym dniu zostaną odprawione o godz. 6.30;8.00;9.30;11.00;12.30;18;00. Jest to zarazem pierwszy czwartek miesiąca.
  4. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. od godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego.
  6. Najbliższy obchód chorych odbędzie się w miesiącu lutym.
  7. Dzisiaj kończy się termin składania zaproszeń na wizytę Duszpasterską w domach.
  8. „Plan kolędy” na najbliższym tygodniu po zaproszeniu kapłana przedstawia się następująco”
    • (wtorek ) od godz. 15.30
  1. ul. Lniana; Wierchowa; Kozielska
  2. ul. Żelazna; Głucha; Przyjemna
  3. ul. Dzięciołów; Cienista; Blokowa 1-7, 11; Kustronia
  • (środa) od godz. 15.30
  1. ul. Pokoju – nieparzyste
  2. ul. Pokoju – parzyste
  3. ul. Długa; Przełom
  • (piątek) od godz. 15.30
  1. ul. Olszówka 83-105; Kaktusowa
  2. ul. Olszówka 59-73; Różana
  3. ul. Olszówka 56-76; Bałtycka; Zajączka
  • (sobota ) od godz. 10.00
  1. ul. Olszówka 3-57; Ładna
  2. ul. Olszówka 2-54
  3. ul. Olszówka 21a,25,27
  1. W czasie trwania „kolędy” kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, środę i piątek po wieczornej Mszy świętej, we wtorek od godz. 8.00 – 9.00. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny. Spowiedź święta przed Mszą świętą.
  2. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie na własnoręcznie wykonaną Szopkę Bożonarodzeniową. Na wszystkie prace czekamy w niedzielę 23 stycznia na Mszy Św. o godz. 11.00 podczas której nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród. Chcemy by z prac powstała wystawa Szopek Bożonarodzeniowych.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  4. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Barbara Lipowczan , Stanisław Niemczyk i Zdzisław Majer.  Zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu….

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata