OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ADWENTU 9 grudnia 2018 r.

• w czwartek – wspomnienie św. Łucji
  • w piątek – wspomnienie św. Jana od Krzyża.

1. Dzisiaj modlitwą i ofiarą materialną składaną do skarbon wspieramy Kościół na Wschodzie.
  2. Zapraszamy na Msze św. Roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  3. Na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę o godz.17.30
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  5. W dolnym kościele czynny jest sklepik parafialny, w niedziele przed i po Mszach św., natomiast w tygodniu przed roratami, w którym można zaopatrzyć się w opłatki i świece wigilijne.
  6. Dziecięca grupa misyjna „Jordanki” zaprasza w przyszłym tygodniu, codziennie po roratach na kiermasz świątecznych pierniczków.
  7. Rada Osiedla Mikuszowice Śląskie zaprasza emerytów, osoby samotne oraz potrzebujące z naszego osiedla na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w dniu 15.12.2019 r (Sobota) o godz. 16.00 w salce w dolnym kościele.
  8. Zapraszamy do udziału w projekcie „Otwarte Serce” realizowanym przez studentów ATH w ramach pomocy dla Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Informacje na Facebooku i plakacie.
  9. Fundacja Drachma zaprasza na Warsztaty Pisania Ikon. Szczegóły w gablocie.
  10. W zakrystii można składać wypominki roczne.
  11. Okolicznościowy parafialny kalendarz wydany, z okazji 60 rocznicy powstania naszej parafii. Do nabycia w zakrystii. Sugerowana ofiara 20 zł. Dochód przeznaczony jest na ogrzewanie kościoła. Kalendarz może tez być doskonałym prezentem.
  12. Dziękujemy firmie „Mediagraf” z naszej parafii za zamontowanie napisu nad głównym wejściem do kościoła.
  13. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  14. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Henryk Rokowski. Zmarłego polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie …

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.